למה מרצדס כל-כך פופולרי אצל נהגי מוניות?

» עמוד הבית למה מרצדס כל-כך פופולרי אצל נהגי מוניות?

מותג העל הגרמני "מרצדס-בנץ" החל את דרכו כשתי חברות קטנות, אשר היו מבין הראשונות והוותיקות בתעשיית הרכב העולמית. "מרצדס-בנץ" מייצרים מכוניות יוקרה איכותיות כבר מתחילת דרכם, המהוות סמל סטטוס גם בימינו. לאלה שאין ברשותם את היכולת להחזיק ברכב פרטי מסוג מרצדס, מונית מרצדס היא אפשרות לזכות בנסיעה ברכב הנהדר הזה- מגוון רחב של מוניות מרצדס חדשות זמינות לכולם בתחנות המוניות השונות.

הצלחה בשוק המוניות, מעבר לפופולריות של הרכב, מעידה גם על אמינות, בטיחות ונוחות מקסימלית לנהג, הרי ידוע שנהג מונית עובד במשרה מלאה ומעלה ואת רוב זמנו, מעביר בתוך הרכב.
כשחישבנו את המחיר עבור מונית מרצדס 2020 ומונית מרצדס 2019, לאחר ההקלות במס קנייה ומע"מ אליהן זכאי נהג המונית ברכישתה, מוניות מרצדס חדשות עדיין יקרות בצורה משמעותית. 
לכן, כנראה שלא מדובר במחיר אלא במאפיינים ותכונות נוספות שיש לרכב. בעקבות זאת, החלטנו לבדוק את היתרונות השונים של מוניות מרצדס חדשות.

מונית מרצדס לכל אירוע

כשמדובר בהגעה לאירועים חשובים, חתונות, בר מצווה ואפילו אירועי חברה, נסיעה במונית מרצדס תגרום לכל נוסע, להרגיש VIP ולהגיע לאירוע בסטייל. כך שגם הנוסעים מעדיפים לנסוע במוניות מרצדס חדשות!
כאשר יש צורך להגיע לאירוע בקבוצה של עד 7 אנשים, מונית מרצדס Vclass הוא לא רכב הובלה והיסעים כפי שהוגדר לשימוש, הוא לימוזינה של ממש! העיצוב החיצוני מרשים ללא כל ספק, אך העיצוב הפנימי שלו, הכולל תאורת לד, מסך 17 אינץ', עם חלונות ענק להנאה מהנוף- שהם כהים כמובן, לשמירה על דיסקרטיות הנוסע במקביל, יספקו חווית נסיעה בלתי נשכחת, כמו האירוע אליו עתידים הנוסעים להגיע.

כמובן, ליחיד, זוג או קבוצה קטנה, יש אפשרויות לרכב קטן יותר. הפופולרים בקטגוריה הזאת הם מונית מרצדס c200 ומונית מרצדס c220, הדמיון החיצוני לרכבי הקופה והקבריולט, עם כל האבזור הפנימי של רכבים אלה, בהחלט יוסיפו יוקרה וסטייל בהגעה לכל אירוע.

גם לנסיעות יום-יומיות

כשמדובר בנסיעות יום-יומיות, ההעדפה למונית מרצדס היא מצד הנהג יותר מאשר מצד הנוסעים, בגלל המרווח והנוחות כמובן, אך אין ספק שגם הנוסעים יפיקו הנאה מבחירתו:

עבור קבוצות של עד 7 אנשים, הסעות או העברות, מונית מרצדס סיטאן היא דגם קלאסי, גדול ומרווח אשר לא חסר בו מקום לכל נוסע וגם לציוד רב במידת הצורך. מונית מרצדס סיטאן הוכיחה את עצמה ונחשבת לרכב אמין ביותר.
 גם מונית מרצדס b200, מרווחת מאוד ומתאימה לנסיעה של עד 4 נוסעים, אך בשנים האחרונות,  הייתה ירידה בביקוש שלה. הביקוש גדול יותר לדגמים אחרים- הדגמים הפופולרים ביותר בשנים האחרונות הם מונית מרצדס e200  ומונית מרצדס e220.

סדרת דגמי ה- Eclass מתאפיינת בעיצוב מרשים- הרכב מוארך, מה שהופך את המרווח בין הנהג לנוסע אידיאלי בכל נסיעה במונית. כמובן שלא נעשתה שום פשרה בכל הקשור לבטיחות הרכב ושימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים- לא רק לבטיחות, גם בכל הקשור בנוחות וערך נוסף לנסיעה.
בימים אלה, עובדים במרצדס על שכלול ופיתוח דגם הEclass- המצוין שלהם, למערכת נהיגה אוטונומית, נהיגה ללא נהג. אין ספק, שהעתיד כבר כאן!

גם על הנהג לעמוד בסטנדרטים

נסיעה במונית מרצדס היא חוויה! על מנת לחוות אותה בשלמותה ועל הצד הטוב ביותר, לא ניתן להתייחס רק לסוג הרכב, תכונותיו ומאפייניו, ללא התייחסות לכל השירות אותו מקבלים ביחד איתו.

ממש כמו שהייצור, העיצוב והחשיבה על הפרטים הקטנים בכל רכב מרצדס הם מהמובילים בתעשייה- כך גם השירות אותו תקבלו בכל נסיעה במונית מרצדס! החל מרגע ההזמנה בתחנת המוניות, לאורך כל הנסיעה ועד ליציאתכם מהמונית.

רוצים להנות מחווית נסיעה במרצדס התקשרו עכשיו למוניות ראשון לציון

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב telegram
Telegram
מאמרים חדשים

סוגי מוניות ספיישל ומה ההבדל?

סוגי מוניות ומה ההבדל אם אתם חובבי מוניות כמונו, מוניות ראשון לציון, או אם לאחרונה נסעתם במוניות שונות ותהיתם מה ההבדלים ביניהם, אז הכתבה הזו

קרא עוד »
להתלונן על נהג מונית בראשון לציון

איך להתלונן על נהג מונית?

תחנת מוניות ראשון לציון כמו כל תחנות ונהגי המוניות במדינת ישראל, כפופה לתקנות אותן קבע משרד התחבורה ומפקח עליהן. נהג במוניות ראשון לציון יודע את

קרא עוד »