סוגי מוניות ספיישל ומה ההבדל?

» עמוד הבית סוגי מוניות ספיישל ומה ההבדל?

סוגי מוניות ומה ההבדל

אם אתם חובבי מוניות כמונו, מוניות ראשון לציון, או אם לאחרונה נסעתם במוניות שונות ותהיתם מה ההבדלים ביניהם, אז הכתבה הזו היא בדיוק בשבילכם.
מלבד השירות, המחיר, או תנאי הדרך שעליהם אין לנו שליטה, שמנו לב שגם לסוגי מוניות יש השפעה על חווית הנסיעה בהן! כל המידע שאתם צריכים על סוגי מוניות שונות בישראל, נמצא ממש כאן:

מונית מרצדס

מותג רכבי היוקרה הידוע ברכביו האמינים- מרצדס, מספק חווית נסיעה גם בכל הקשור בתחבורה ציבורית- עם מוניות בטוחות, נעימות, בהן בהחלטת היוקרה מורגשת, נסיעה בהן היא חוויה כמו שמרצדס יודעים לספק על הצד הטוב ביותר.

מונית מרצדס b200 היא הפופולארית מבין המוניות "הסטנדרטיות", בעוד אם יש צורך ברכב גדול יותר, עבור מספר רב של אנשים, מרצדס v class מונית שבהחלט עונה על הצורך, עליו נרחיב בהמשך.
רוצים לדעת למה מרצדס כל כך פופלרית אצל נהגי מונית? כתבנו על זה כאן!
 
טיפ בונוס נוסף: אם אתם מחפשים נסיעה ברכב יוקרה שאינו מרצדס, ניתן לנסוע גם במונית BMW! כרגע בישראל מספר מוניות בודדות, אך זה בהחלט אפשרי.

מונית מרצדס או מונית BMW הן בהחלט מוניות פרימיום, אשר עלות הנסיעה בהן בהתאם. למרות זאת, בהתאם לזמינות המוניות האחרות בתחנה או בסביבתכם, במקרים רבים תזכו לשדרוג ולנסיעה במונית פרימיום בעלות של מונית רגילה!

סוגי מוניות נפוצים נוספים

רכבים אמינים נוספים, שאמנם לא ממותגים מותגי יוקרה, אך בהחלט יספקו נסיעה בטוחה ומהנה המשמשים כמוניות, תוכלו למצוא על כבישי ישראל בשפע.
 סוגי מוניות הנפוצים- סיטרואן c5 מונית, או רכבים רבים של טויוטה מונית נוחה ונהדרת.
כפי שסיטרואן וטויוטה, כל אחת מהחברות בדרכה שלה, כבשו את השוק הפרטי, עם רכבים נוחים ומרווחים, גם כשמדובר במוניות הן בהחלט מהשחקניות הבולטות בענף.

מונית טויטה, מונית סיטרואן c5 ומוניות אשר הרכב עצמו בדרגה ובקטגוריה דומה- מחיר הנסיעה בהם נגיש ונוח, אין זה אומר שבנסיעה איתם יש פשרה על שירות הנהג וחווית הנסיעה- נהגים מצוינים ואדיבים עובדים עם סוגי מוניות אלה.

להזמנת מוניות ראשון לציון

מוניות נגישה לנכים

מונית נגישה לנכים היא מונית גדולה, אך מטרתה היא לא לאסוף מספר רב של נוסעים בו-זמנית, אלא, שתהיה מרווחת מספיק ונעימה ביותר ושתענה על הצורך החשוב- לסייע לאדם המתנייד בכסא גלגלים.

במונית נגישה לנכים, קיים מעלון או רמפה, כך שכסא הגלגלים ייכנס אל הרכב בקלות. גם השירות אליו יזכו הנוסעים במונית נגישה לנכים הוא חשוב ביותר- נהג המונית העובד עם מונית נגישה ומכיר היטב את העבודה, יסייע לנכה לעלות אל המונית ולרדת ממנה בבטחה.

נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות, פועלת בכפוף ליחידה המשפטית לפניות הציבור- מטפלת בכל הקשור לזכויות הנכים בתחבורה הציבורית.
נהג המונית חייב על-פי חוק לתת שירות לאדם המתנייד בכסא גלגלים המעוניין לנסוע במונית סטנדרטית. יחד עם זאת, כבר קרו מקרים בהם זה לא התאפשר מבחינת המקום ברכב- כסא גלגלים שאינו מתקפל ואינו נכנס פיזית לרכב.

מונית נגישה לנכים, לצערנו, מאוד מבוקשת ונכון להיום- אין מספיק מוניות נגישות כדי לענות על הביקוש הרב. לכן, אם יש צורך ומדובר בנסיעה הידועה מראש, מומלץ להזמין מונית נגישה בהקדם.

גם על זכויותיכם כנוסעים פירטנו בהרחבה, ממש כאן 

מוניות גדולות- מעל 4 נוסעים

במונית סטנדרטית, מלבד לנהג, ניתן להסיע עד 4 נוסעים נוספים. אך כשמדובר במספר רב יותר של נוסעים, מונית 6 מקומות או אפילו מונית ל 10 אנשים הן אלטרנטיבות נהדרות.
 הנסיעה בהן אמנם יקרה יותר מנסיעה במונית בגודל סטנדרטי, אך עדיין זולה משמעותית מלקחת 2-3 מוניות. לרוב, מדובר גם בנוסעים המכירים זה את זה, או עתידים לבלות מספר שעות ביחד, כך שהנסיעה עצמה היא חוויה מהנה מגבשת.

מונית 6 מקומות או מונית ל10 אנשים יחליפו בצורה נהדרת את "הנהג התורן", באירועים ושמחות, בהן כידוע- אלכוהול בשפע, או אפילו בבילוי רב משתתפים בסוף השבוע.

לא לנהג תורן- הזמינו מונית- יש לנו סיבות נוספות למה לבחור במוניות שיוצאים לבלות, ממש כאן

עכשיו כשאתם מכירים מקרוב סוגי מוניות וההבדלים ביניהם, זה הזמן לצאת לדרך עם מוניות ראשון לציון, נסיעה טובה!

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב telegram
Telegram
מאמרים חדשים

סוגי מוניות ספיישל ומה ההבדל?

סוגי מוניות ומה ההבדל אם אתם חובבי מוניות כמונו, מוניות ראשון לציון, או אם לאחרונה נסעתם במוניות שונות ותהיתם מה ההבדלים ביניהם, אז הכתבה הזו

קרא עוד »
להתלונן על נהג מונית בראשון לציון

איך להתלונן על נהג מונית?

תחנת מוניות ראשון לציון כמו כל תחנות ונהגי המוניות במדינת ישראל, כפופה לתקנות אותן קבע משרד התחבורה ומפקח עליהן. נהג במוניות ראשון לציון יודע את

קרא עוד »